Львівський національний університет імені Івана Франка – освітнє та наукове серце не лише Львова, а й України, у цьому році святкує своє 360-річчя. Основною ціллю Університету є виховати інтелектуальну та наукову еліту, підтримати потенціал і прагнення талановитих та обдарованих молодих людей до наукового розвитку. Саме тому Львівський університет розпочинає проект із формування стипендійного фонду для підтримки студентів та аспірантів, призерів міжнародних та всеукраїнських конкурсів та олімпіад. Символічним початком створення стипендійного фонду стане Літній вечір у Ботанічному саду, що об’єднає випускників та друзів Університету.

———————————————————————————————————————————————————————

☘️ Дата та час: 25 червня 2021р. 18.00 – 21.00.

☘️ Локація: Ботанічний сад Львівського університету, вул. Черемшини 44, м. Львів.

☘️ Організатор: Асоціація випускників Львівського університету.

☘️ Для кого: для випускників, друзів університету та усіх не байдужих до розвитку української освіти.

☘️ Квитки на подію

☘️ Деталі: за тел +380989238899 (Аліна)

———————————————————————————————————————————————————————

Літній вечір у Ботанічному садуце чудова нагода провести атмосферний вечір, слухаючи джазову музику у справжній перлині садово-паркового мистецтва Ботанічному саду Університету. Ще з кінця ХІХ століття Ботанічний сад був улюбленим місцем відпочинку львів’ян, традиційно тут відбувались заходи з вишуканою музикою. Сьогодні, ми хочемо надати цьому місцю особливого туристичного значення, показати його унікальність та познайомити усіх з Національним надбанням України, а також зробити добру справу – підтримати молодих науковців.

Партнери:

Інфопартнер:

Програма вечора:

18:00 – 18.30 початок, екскурсія Ботанічним садом та камерний оркестр Університету;
18:30 – 19.30урочисте відкриття вечора та творчі номери від студентів Університету;
19.30 – 20.00дегустація крафтових вин;
20.00 – 20.45Христина Соловій;
21.00 – 21.45гурт Wszystko;
21.45 заключне слово та спілкування під живу музику.
Впродовж заходу буде діяти Тихий благодійний аукціон.
❕Захід проводиться з дотриманням всіх карантинних норм.

———————————————————————————————————————————————————————

Інші події в рамках цього заходу:

Екскурсія бібліотекою – найдавнішою книгозбірнею України.
🍀 Дата та час: 24 – 28 червня 2021р.
🍀 Час групових екскурсій: 18.00 (або ж за індивідуальним погодженням)
🍀 Локація: вул. Драгоманова, 5, м. Львів
🍀 Для кого: для випускників, друзів університету та усіх не байдужих до розвитку української освіти.
🍀 Мета: формування стипендійного фонду Університету для підтримки талановитих студентів та аспірантів, переможців міжнародних конкурсів та олімпіад.
🍀 Опис ідеї: Книгозбірня Франкового університету – унікальна споруда, яка у своїх мурах зберегла й об’єднала творчий та інтелектуальний потенціал багатьох поколінь, культур та держав.
У фондах книгозбірні є книжки з особистої бібліотеки французького кардинала Мазаріні, французького короля Людовіка XV, польського короля Сигізмунда ІІ, гетьмана Івана Мазепи.
Вас здивує концепція бібліотеки, її особлива атмосфера і дух, ви побачите як оживає історія (QR-code для ретроспективи відомих подій та відображення її у фотографіях, відео та музиці).
🍀 Деталі: за тел +380666460106 (Юнона)

Вечірня екскурсія Галицьким сеймом.
🍀 Дата та час: 24 – 28 червня 2021р.
🍀 Час групових екскурсій: 14.00 та 20.00 (або ж за індивідуальним погодженням)
🍀 Локація: вул. Університетська,1, м. Львів
🍀 Опис ідеї: Історичний екскурс періоду ХІХ ст. у форматі вечірньої прогулянки – найкраща нагода дізнатися таємниці та знайти розгадки не лише освітніх, наукових, а й політичних і суспільних явищ, що творили історію Галичини. Ви дізнаєтесь про перше електричне освітлення у Львові, створення українського джазу та львівського танго, таємниче зникнення скульптур та інші цікаві факти.
Розкриті таємниці Галицького сейму обов’язково залишать особливе враження про Університет та його історію.

Відвідини зоологічного музею
🍀 Дата та час: 24 – 28 червня 2021р.
🍀 Час групових екскурсій: 16.00 (або ж за індивідуальним погодженням)
🍀 Локація: вул. Грушевського,4, м. Львів
🍀 Опис ідеї: Зоологічний музей та його колекції мають виняткове значення для науки і практично не підлягають відтворенню у разі їх втрати або руйнування. Довідкова інформація про Зоологічний музей була включена до 9-го видання Каталогу музеїв світу (Лейпциг, Німеччина).
Фонди музею належать до Національного надбання України, то ж запрошуємо і Вас відкрити для себе ці унікальні набутки багатьох поколінь та держав.

———————————————————————————
Запрошуємо всіх небайдужих до розвитку освіти та науки,
підтримати створення стипендійного фонду та
провести цей незабутній Літній вечір у колі однодумців та приятелів Університету!