Літній відпочинок у спортивно-оздоровчому таборі «Карпати»

Мальовничі Карпати здавна приваблюють туристів своєю красою та спокоєм. Чисте повітря, джерельна вода та гірські ліси — усе це робить відпочинок тут справді незабутнім.

Саме тому ми з приємністю запрошуємо студентів, аспірантів та викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка з користю та задоволенням провести час у спортивно-оздоровчому таборі «Карпати».

Він розміщений в горах поблизу села Чинадієво на межі Мукачівського та Свалявського районів Закарпатської області.

Відпочивальники поселяються в одноповерхові цегляні корпуси — «Кам’яний» та «Кар’єрний» — двомісні, тримісні та чотиримісні кімнати з побутовими умовами на поверсі. Для охочих активно відпочити є майданчики для гри у футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, настільний теніс; також проводяться виїзди у зону відпочинку «Бумеранг» на березі озера у с. Дийда. За бажанням відпочивальників організовують походи, а також виїзні екскурсії до Берегово, Солотвино, Мукачево, Ужгорода. Окрім того, табір розташований одразу поряд із Палацом Шенборнів — однією з найвідоміших пам’яток історії та архітектури Закарпаття.

Цьогоріч буде 6 заїздів, тривалість кожного з яких — 7 днів:

• 1 зміна — з 12 липня по 18 липня;
  • 2 зміна — з 20 липня по 26 липня;
  • 3 зміна — з 28 липня по 3 серпня;
  • 4 зміна — з 5 серпня по 11 серпня;
  • 5 зміна — з 13 серпня по 19 серпня;
  • 6 «Студентська» зміна — з 21 серпня по 27 серпня.

Вартість відпочинку — 200 грн/доба або ж 1400 грн/зміна. Додатково буде організовано триразове харчування. Ціна — 200 грн/день.

Також студенти та аспіранти можуть їхати на неповний заїзд або подобово.

Профком студентів здешевлює вартість проживання для студентів та аспірантів, які є членами профспілки, у розмірі 20% вартості путівки. Для працівників, які є членами профспілкової організації, робить знижку Профспілка працівників.

Щиро запрошуємо вас насолодитися карпатською красою! І з нетерпінням чекаємо на вас в СОТ «Карпати»!

За путівками та додатковою інформацією звертайтеся у Профком студентів (125 авд., головний корпус) або за телефонами: 098 095 79 32 та 032 239 41 27