ЛНУ ім. Івана Франка продовжує академічну співпрацю із Федерацією обмінів Франція-Україна

21 жовтня 2019 року відбулася зустріч Ректора Університету, члена-кореспондента НАН України,  професора Володимира Мельника і декана факультету іноземних мов, професора Володимира Сулима із членами французької делегації на чолі з Президентом Асоціації Іль-де-Франс Філіпом Годійо та його дружиною Оленою Годійо. Французька делегація прибула до Львова для підписання Угоди про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Федерацією обмінів Франція-Україна.

У рамках цієї Угоди, яка діє з 2013 року, понад 40 студентів факультету іноземних мов пройшли мовне, педагогічне стажування, стажування з готельної справи і туризму у Франції. Французька сторона відзначила високий рівень володіння французькою мовою тих студентів, які приїжджають до Франції, їхню дисциплінованість і відповідальність.

Ректор Університету Володимир Мельник і декан факультету іноземних мов Володимир Сулим  подякували членам делегації за ту важливу місію, яку виконує Федерація обмінів Франція-Україна, приймаючи наших студентів у французьких родинах. Такі контакти дозволяють студентам не тільки покращити рівень володіння французькою мовою, але й зануритись у нове середовище, пізнати культуру, звичаї і традиції французького народу.