ЛНУ ім. Івана Франка – у трійці лідерів рейтингу університетів України за показниками бази даних Scopus

Львівський національний університет імені Івана Франка вкотре підтвердив реноме одного із найавторитетніших науково-дослідницьких осередків України. Про це свідчать найновіші дані наукометричної бази Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікує навчальний заклад або його працівники.

Як повідомляє сайт «Освіта.ua», база даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До бази даних також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань.

У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, який базується на числі наукових публікацій і кількості їхніх цитувань.

Згідно з даними рейтингу 2021 року, найвищий індекс Гірша серед університетів України мають Київський національний університет ім. Т. Шевченка — 101(93 у рейтингу 2020 року), Харківський національний університет ім. В. Каразіна — 76 (73) та Львівський національний університет імені Івана Франка — 67 (64).