ЛНУ ім. Івана Франка увійшов до переліку найкращих університетів світу у рейтингу QS World University Rankings

Львівський національний університет імені Івана Франка вперше увійшов до рейтингу найкращих університетів світу 2022 року QS World University Rankings.

Відповідний список опублікований на сайті, одного з найпрестижніших світових рейтингів. Наразі, у переліку найкращих університетів Львівський університет посідає 1001–1200-е місце.

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що крім ЛНУ ім. Івана Франка, до рейтингу потрапили ще сім українських університетів, найвищу позицію серед яких займає Харківський національний університет імені Каразіна. Лідерами ж рейтингу є Массачусетський технологічний інститут (США), Оксфордський університет (Великобританія), Стенфордський університет (США), Кембриджський університет (Великобританія) та Гарвардський університет (США).

Загалом цьогоріч до рейтингу ввійшли 1300 закладів вищої освіти.  Як зазначає Leopolis.news, при формуванні рейтингу його автори враховують шість головних параметрів: академічна репутація, репутація від роботодавця, співвідношення викладачів і студентів, цитування наукових публікацій працівників, кількість закордонних викладачів та іноземних студентів.

Рейтинг QS World University Rankings складає британська консалтингова компанія Quacquarelli Symonds (QS).