Львівський національний університет імені Івана Франка – лідер рейтингу ВНЗ Львова та Львівської області

За даними інформаційного ресурсу «Освіта.ua» Львівський національний університет імені Івана Франка очолює рейтинг вищих навчальних закладів Львова та Львівської області, що займають найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2014 року.

За підсумками минулого року Львівський національний університет імені Івана Франка ввійшов до п’ятірки лідерів у загальному освітньому рейтингу, до трійки кращих класичних університетів України та є беззаперечним лідером серед університетів Західного регіону.

Прикметними є високі позиції  нашого Університету в одному з найпрестижніших рейтингів за даними Scopus, що є загальновизнаним міжнародним показником успішності наукової роботи й формується на підставі кількості цитувань і публікацій у SCOPUS та індексу Гірша.

Останні показники ЛНУ ім. Івана Франка рейтингу за даними SCOPUS свідчать про високу оцінку праці викладачів і наукових працівників Університету, успішне залучення молоді до наукової роботи, а також активну співпрацю з провідними міжнародними освітніми й науковими центрами.