Львівський та Київський університети – найпопулярніші заклади вищої освіти України

На ранок 27 липня 2018 року вступники зареєстрували понад 162 тис електронних кабінетів. З них понад 141 тис створили ті абітурієнти, які цього року після школи вступають на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування). Про це йшлося під час прес-конференції, яка відбулася в приміщенні Міністерства освіти і науки України.

Генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров під час прес-конференції зазначив, що 26 липня завершився черговий етап цьогорічної вступної кампанії – подання заяв вступниками на бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування на основі повної загальної середньої освіти. За результатами цього етапу  понад 146 тис вступників подали 914 тис 545 заяв. З них в електронній формі 903,5 тис, а в паперовій – близько 11 тис.

Лідерами за кількістю заяв від абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, є Київський національний університет імені Тараса Шевченка (37 994 заяви) та Львівський національний університет імені Івана Франка (35 764 заяви). Третю сходинку рейтингу посів Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського (33 324 заяви).

Четверту та п’яту позицію зайняли Національний університет «Львівська політехніка» (28 900 заяв) та Київський національний торговельно-економічний університет (28 126 заяв).