Львівський та Вюрцбурзький університети продовжують активну наукову співпрацю

8 червня 2017 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник, проректор із науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марія Зубрицька і проректор з наукової роботи Роман Гладишевський зустрілися із президентом Вюрцбурзького університету Юліуса Максиміліана, професором Альфредом Форхелем.

Під час зустріч сторони обговорили перспективи подальшої співпраці між провідними університетами України та Німеччини й окреслили пріоритетні напрямки спільних наукових досліджень. Зокрема, представники адміністрації Львівського університету розповіли про пропозиції вчених ЛНУ ім. Івана Франка щодо провадження конкретних спільних досліджень та поглиблення академічної співпраці на рівні окремих факультетів, кафедр і вчених обох університетів.

Також йшлося про можливість спільного проведення наукових конференцій та розвиток сертифікаційних програм. Так, президент Вюрцбурзького університету, професор Альфред Форхель висловив сподівання на продовження Спільної Міжнародної Сертифікаційної Програми «Вибрані розділи обчислювальної математики», у якій традиційно беруть участь найкращі студенти та аспіранти факультетів електроніки та комп’ютерних технологій, прикладної математики та інформатики і механіко-математичного факультету Університету.

Окрім того, учасники зустрічі обговорили перспективу запровадження нових сертифікаційних програм.

Ректор Університету, професор Володимир Мельник подякував президентові Вюрцбурзького університету за плідну співпрацю і технічну допомогу, яку надає один із провідних європейських навчальних закладів Львівському університетові.

Нагадаємо, що співпраця між установами започаткована 2014 року. Упродовж цього часу вчені та студенти ЛНУ ім. Івана Франка неодноразово мали нагоду відвідати Вюрцбурзький університет Юліуса Максиміліана, де представляли результати наукових досліджень й обмінювались досвідом з німецькими колегами.