Львівський університет – один із лідерів рейтингу українських ВНЗ за показниками бази даних Scopus

Львівський національний університет імені Івана Франка є одним із «найцитованіших» вищих навчальних закладів України. Про це свідчать найновіші дані наукометричної бази SCOPUS, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікує навчальний заклад або його працівники.

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша – показником, що формується на основі кількості наукових публікацій і їх цитувань.

Згідно з даними рейтингу найвищий індекс Гірша серед університетів України мають Київський національний університет ім. Т. Шевченка — 79, Харківський національний університет ім. В. Каразіна — 60 та Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича — 51.

Четверте місце посів Львівський національний університет імені Івана Франка — 50, а п’яте – Одеський національний університет ім. І. Мечникова – 50.

Нагадаємо, що найвищий індекс Гірша у Львівському університеті мають вчені фізичного, хімічного, біологічного, механіко-математичного факультетів і факультету електроніки та комп’ютерних технологій.

Додамо, що станом на квітень 2017 року до бази даних Scopus включено 136 вищих навчальних закладів України.