Львівський університет та Університет Східної Кароліни (США) мають намір поглиблювати співпрацю в рамках програм Global  Academic Initiatives

Науковці Університету Східної Кароліни – керівник Global Academic Initiatives, директор Global Understanding Джеймі Лейбовіц та координатор з питань дослідження та розвитку Global  Academic Initiatives Біву Янг –  5 травня 2016 року відвідали Львівський національний університет імені Івана Франка, де зустрілися з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марією Зубрицькою. У зустрічі також взяли участь заступник декана  факультету міжнародних відносин Ігор Бик, доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Петро Кузик, координатори програми Еразмус+ економічного факультету – Максим Ваврін та заступник декана Ірена Барилюк, факультету іноземних мов – заступник декана  Ольга Іващишин.

«Наші студенти – це ті, хто будуватиме майбутнє, а відтак вони повинні глибоко розуміти різноманітність і внутрішню цінність усіх людей. На жаль, багато студентів отримують більшу частину інформації про інші культури з новин, телевізійних шоу чи фільмів. А тому ми вирішили використовувати Інтернет-інструменти для створення віртуального середовища, здатного ефективно долати бар’єри доступу до правдивої інформації», – зауважила керівник Global  Academic Initiatives, директор Global Understanding Джеймі Лейбовіц.

Координатор з питань дослідження та розвитку Global  Academic Initiatives Біву Янг розповів про Global Academic Initiatives, у рамках яких Університет Східної Кароліни працює із понад 50 організаціями-партнерами в більш, ніж 30 країнах світу, і забезпечує живе, інтерактивне спілкування для 2400 студентів по всьому світу щороку.

Науковці з Університету Східної Кароліни презентували українським колегам програми, що входять до Global  Academic Initiatives – Global Understanding Course, GAI Opportunities, Global Partners in Education.

Проректор Марія Зубрицька подякувала гостям зі США за цікаві пропозиції та розповіла про успішний досвід реалізації у Львівському університеті експериментального проекту з набуття унікальної практики комунікації за допомогою новітніх інформаційних технологій, започаткованого в рамках міжнародної ініціативи університетів світу Global Academic Initiatives.

З метою поглиблення знань про суспільні та культурні особливості країн і народів світу й удосконалення навичок із міжнародної комунікації на факультеті міжнародних відносин спільно з університетами-партнерами – Університету Східної Кароліни (США), Jimma University (Ефіопія), Shandong University (Китай) минулого року було впроваджено навчальний курс «Global Understanding». По завершенню курсу студенти отримали сертифікати міжнародного зразка.

Представники американської делегації Джеймі Лейбовіц і Біву Янг також зустрілися зі студентами та викладачами факультету міжнародних відносин, які брали участь у програмі Global Understanding.

У ході  перемовин сторони також обговорили перспективи та  можливості поглиблення академічної співпраці Львівського університету та Університету Східної Кароліни, зокрема й щодо реалізації  програм Global Academic Initiatives.