25 серпня 2022 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Упродовж свого перебування в Університеті міністр поспілкувався з Ректором ЛНУ ім. Івана Франка Володимиром Мельником, а також з очільниками інших закладів вищої освіти Львівщини.

Ключовою темою для обговорення стала якісна організація навчального процесу з початку нового академічного року. Ректори українських ЗВО разом із очільником міністерства освіти і науки підняли питання безпеки студентів та вибору найбільш ефективної форми навчання в умовах повномасштабної війни.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив, що організація навчального процесу в університетах за змішаною формою є необхідною складовою соціалізації та адаптації молоді до нового етапу в їхньому житті. Зокрема, міністр висловив вдячність колективу Університету за організацію якісного навчального процесу у нелегких умовах воєнного стану, плідну та консолідовану роботу.

Ректор Львівського університету, професор Володимир Мельник подякував Сергію Шкарлету за підтримку університетів та активну роботу міністерства на благо розвитку освіти та науки в державі у складний воєнний час. Також Володимир Петрович висловив переконання, що завдяки тісній співпраці з МОН України є можливість створити  добрі умови для якісного навчання та виховання молодого покоління свідомих українців у новому академічному році.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото