Львівський університет налагоджує співпрацю з Головним управлінням ДПС у Львівській області

2 червня 2021 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка та начальник Головного управління Державної податкової служби у Львівській області Ігор Комендат підписали Меморандум про співпрацю між установами. Метою документу є консолідація зусиль сторін в сфері інформування студентів про кар’єрні можливості задля налагодження подальшої співпраці та працевлаштування молоді.

Під час підписання Меморандуму Ректор Володимир Мельник наголосив, що для Львівського університету вкрай актуальним є розвиток дуальної освіти, а також створення усіх умов для того, аби студенти та випускники ЛНУ ім. Івана Франка могли реалізувати свій професійний потенціал і на державній службі, й у приватному секторі. Тому, за словами Ректора, взаємодія з провідними установами Львівщини та України є одним із пріоритетів Львівського університету. Однією із найефективніших моделей співпраці Університету, бізнесу та представників державної служби у питанні працевлаштування студентів Ректор, зокрема, назвав традиційний «Форум кар’єри», який щорічно відбувається в ЛНУ ім. Івана Франка.

Згідно з текстом Меморандуму сторони також погодились співпрацювати у справі розвитку та впровадження передового досвіду у проходженні державної служби громадянами та з питань податкової справи і державних фінансів.

Ігор Комендат зазначив, що Головне управління Державної податкової служби у Львівській області зацікавлене у співпраці з освітніми та науковими осередками України, зокрема з Львівським університетом. За словами очільника Головного управління ДПС у Львівській області, випускники Львівського національного університету імені Івана Франка є успішними працівниками Державної податкової служби. Тому взаємодія установ задля залучення до праці найактивніших випускників Університету – перспективний і важливий крок.

Варто зазначити, що Меморандум є передумовою і підставою для укладення подальших договорів, а отже він відкриває перспективу для розширення співпраці між установами. Сторони домовились, що форми співробітництва можуть доповнюватись за взаємним погодженням.