Львівський університет – партнер проєкту «INTERADIS»

11-12 лютого 2021 року в місті Суми відбулася перша установча зустріч у рамках проєкту «INTERADIS» («International Students Adaptation and Integration» / «Інтеграція та адаптація іноземних студентів»). Львівський національний університет імені Івана Франка є одним із партнерів цього проєкту.

«INTERADIS» – проєкт, який підтримала європейська комісія у  програмі «Erasmus+KA2: CBHE». Метою проєкту є інтеграція іноземних студентів в український та європейський навчальний простір за допомогою культурних, етнічних, соціальних та академічних цінностей. Задля цього заплановано розробку та впровадження Дорожньої карти, яка включатиме всі аспекти інтеграції та адаптації іноземних студентів, підвищення якості навчання та надання адміністративних послуг іноземним студентам, підвищення кваліфікації адміністративного та наукового персоналу, створення толерантного багатокультурного міжнародного середовища в українських закладах вищої освіти.

У проєкті задіяні Український державний центр міжнародної освіти, Консалтингова компанія «Халтгрен» (Німеччина) та 12 університетів (3 європейські та 8 українських), серед яких ЛНУ ім. Івана Франка. Європейським координатором проєкту є Нідерландська бізнес академія, а українським – Університет «КРОК».

Перша проєктна зустріч була спрямована на знайомство учасників, презентацію власних університетів, зокрема у напрямку співпраці з іноземними студентами. Окрім того, було визначено ключові моменти подальшої комунікації та проведено розподіл завдань задля успішної реалізації проєкту упродовж наступних трьох років. Учасники також мали змогу отримати відповіді на усі запитання щодо впровадження проєкту від представників національних Erasmus-офісів України та Нідерландів.

Львівський університет дякує Сумському національному аграрному університету та Університету “КРОК” за чудову організацію зустрічі та розпочинає активну роботу над реалізацією проєкту.