Львівський університет поглиблює співпрацю із компанією PwC

21 червня 2022 року Ректор Львівського університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник та директор Львівського центру сервісних послуг PwC (PricewaterhouseCoopers) Тарас Скиба підписали договір про співпрацю між установами.

Договір передбачає організацію стажувань і практики для студентів, аспірантів, викладачів Університету в компанії PwC, спільне формування основних засобів мотивації і стимулювання навчальної діяльності студентів, в тому числі надання стипендії і грантів найкращим студентам, аспірантам,  викладачам Університету та спільне проведення конкурсів на їхнє здобуття. Крім того, окремі пункти угоди обумовлюють спільну організацію наукових конференцій, симпозіумів, семінарів та інших заходів, надання взаємної можливості проведення лекцій, семінарів і навчань за участю науковців та фахівців Університету і компанії  PwC.

Під час підписання документа Ректор Володимир Мельник зазначив, що співпраця з провідними українськими та міжнародними компаніями є одним із важливих напрямів розвитку Львівського університету, адже вона сприяє збільшенню практичної складової освітнього процесу та розширює діапазон кар’єрних можливостей студентів і випускників.

«Важливо, що сьогодні ми офіційно підтверджуємо ту співпрацю між Львівським університетом та Центром компанії PwC у Львові, яка насправді триває уже не один рік. Найкращим свідченням плідності і важливості цієї співпраці є кількість студентів та випускників Університету, які успішно розвивають свою кар’єру саме у львівському офісі компанії», – зазначив Володимир Мельник.

Директор Львівського центру сервісних послуг PwC Тарас Скиба висловив вдячність ЛНУ ім. Івана Франка за багаторічну співпрацю та виховання висококласних фахівців.

«Станом на зараз у нашій компанії працюють понад 160 студентів та випускників Університету. І ми цілком задоволені рівнем підготовки молодих фахівців. Ми відразу бачимо високий рівень підготовки випускника Львівського національного університету імені Івана Франка, який володіє не тільки своїм фахом, а й має широкий світогляд та спектр інших знань», – зазначив Тарас Скиба.

У зустрічі, присвяченій підписанню договору, участь взяли також  проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський, керівниця відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку Ірина Сновидович і HR Senior manager компанії PwC  Антоніна Курець.

Обговорюючи шляхи поглиблення співпраці між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Львівським центром сервісних послуг PricewaterhouseCoopers, сторони також домовилися спільно працювати над адаптацією освітніх програм до вимог сучасного ринку праці та торкнулися теми консолідації зусиль у справі залучення до навчання в Університеті найкращих випускників українських шкіл.

Після підписання договору про співпрацю представники компанії PwC відвідали Музей історії Університету, де мали змогу ознайомитися із традиціями, особистостями та найвагомішими датами Львівського університету.

Нагадаємо, що компанія PricewaterhouseCoopers – це міжнародна мережа фірм, яка пропонує професійні аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги. Офіси PwC розташовані в понад 150 країнах світу, в яких працює більше чверті мільйона працівників.

В багатьох країнах PwC має центри спільного обслуговування (Service Delivery Center, SDC), що виконують широкий спектр професійних завдань для проєктів PwC. У 2018 році PwC відкрила такий центр й у Львові. Львівське представництво компанії  налічує більше  250 людей, які надають послуги компаніям у понад 20 країнах. Зокрема, працівники компанії зі Львова долучаються до реалізації проєктів PwC у країнах Центральної та Східної Європи.

Компанія уже не один рік співпрацює з Львівським університетом. Зокрема, бере участь у заходах та проєктах відділу кар`єрного розвитку та співпраці з бізнесом: Форумі кар’єри, Дні кар’єри ЄС, Майстерні кар’єри тощо, а також локально взаємодіє із факультетами і кафедрами, де організовує і проводить практичні лекції  та зустрічі зі студентами.

Прикметно, що у відповідь на вторгнення росії в Україну компанія зробила заяву про відмову від присутності PwC в росії. «Нашим ключовим пріоритетом залишається допомога колегам в Україні та підтримка гуманітарних ініціатив для порятунку українців, які постраждали внаслідок вторгнення», –  заявили у компанії.