Львівський університет продовжує підтримувати своїх студентів, які постраждали внаслідок активних бойових дій

За співпраці відділів міжнародних зв’язків Львівського національного університету імені Івана Франка та Технічного університету м. Хемніца, 121 студент нашого Університету отримав соціальну стипендію від німецького партнера на період від двох до трьох місяців. Загалом університет-партнер виплатив студентам ЛНУ ім. Івана Франка стипендій на суму 71 200 євро.

Цю ініціативу реалізовано в рамках спільного проєкту «Навчальний міст Хемніц-Львів» у програмі «Цифрова Україна: забезпечення академічного успіху у кризові часи» Німецької служби академічних обмінів за підтримки Федерального міністерства освіти і досліджень. Серед іншого проєкт спрямований на підтримку різних категорій студентів, чий фінансовий стан зазнав істотних змін внаслідок війни, зокрема на те, щоб дати їм змогу, попри всі виклики, продовжувати здобувати якісну освіту.

Через вимушений переїзд, втрату членів сім’ї або житла, відсутність основного джерела доходу тощо, багато студентів та їхні сім’ї опинились у вкрай несприятливому фінансовому становищі, що унеможливлює задоволення навіть базових побутових потреб і відповідно негативно впливає на академічний успіх таких студентів.

Проєкт «Навчальний міст Хемніц-Львів» був покликаний створити комфортні умов для того, аби такі студенти змогли успішно продовжити навчання.

Стипендіати наголошують на важливості реалізації проєкту.

Так, студентка факультету міжнародних відносин Катерина ділиться емоціями: «Сказати, що я вражена – нічого не сказати, адже до останнього не вірила, що зможу отримати таку суму. У такі часи важливо знати, що є можливість будувати власне майбутнє, у чому й стане в нагоді стипендія».

«Я дуже вдячний Технічному університету м. Хемніца за отриману допомогу. Вже розробляю чіткий план, як витрачатиму ці кошти», – розповідає студент факультету журналістики Арсен.

Студентка факультету іноземних мов Катерина також акцентує на важливості такої підтримки: «Хотіла б ще раз щиро подякувати за надану можливість та всі витрачені зусилля. Ця стипендія дуже допомогла моєму фінансовому стану. Тим паче, що скоро новий семестр, нові книжки, і вона як ніколи стане в нагоді».

Щиро сподіваємось, що у цій складній ситуації отримані кошти допоможуть студентам створити максимально комфортні умови для здобуття освіти й бажаємо подальших академічних та особистих успіхів.

Разом до перемоги!