Львівський університет – серед лідерів вступної кампанії 2024

Львівський національний університет імені Івана Франка традиційно у трійці лідерів вступної кампанії за кількістю заяв від абітурієнтів. Станом на 26 липня 2024 року до Університету подано понад 18 тисяч заяв від вступників на бакалаврат. Найбільш популярними серед вступників є такі факультети: економічний, іноземних мов, міжнародних відносин, філософський та юридичний.

Водночас згідно з даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти, Львівський національний університет імені Івана Франка входить у трійку лідерів за кількістю заяв, допущених до конкурсу.

Зазначимо, реєстрація заяв вступників триватиме до 18:00 год. 31 липня 2024 року. Цьогорічні вступники можуть подати у сукупності за всіма основами вступу до 5-ти заяв на місця державного або регіонального замовлення та до 15-ти заяв за всіма джерелами фінансування.

Слід зазначити, що цьогоріч досить значна кількість абітурієнтів отримує відмову в допуску до конкурсу. Це в основному пов’язано  з тим, що вступники не маючи достатньою кількості балів для вступу, визначених Порядком прийому та Правилами прийому до Університету, все таки подають заяви на певні спеціальності (081 «Право», 281 «Публічне управління та адміністрування», 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», 292 «Міжнародні економічні відносини», 293 «Міжнародне право», 035 «Філологія» (конкурсні пропозиції факультету іноземних мов), усі конкурсні пропозиції факультету електроніки та комп’ютерних технологій) і в результаті отримують відмову в допуску до конкурсного відбору.

Також нагадуємо, що у головному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка працює Консультаційний центр для вступників (ауд.116), де абітурієнти отримують кваліфіковану допомогу, пов’язану з реєстрацією електронних кабінетів та поданням заяв в електронній формі для вступу в Університет. Окрім того, працює й Консультаційний центр для вступників зі спеціальними умовами вступу, який розташований в  ауд.111.