Львівський університет спільно із Кошалінським політехнічним університетом реалізовуватиме проєкт Erasmus + EU4DUAL

Завдяки успішній спільній заявці на додаткове фінансування від NAWA Львівський університет долучився до міжнародного проєкту EU4DUAL (European University Alliance on Dual Education), який реалізовуватиметься в рамках програми Erasmus+, напрям European Universities (Development of new deep institutional transnational cooperation), та представлений університетами Польщі, Австрії, Іспанії, Мальти, Німеччини, Фінляндії, Франції, Хорватії.

Загальна мета цього масштабного проєкту – створити найбільшу в Європі інтегровану, транснаціональну міждисциплінарну інституційну платформу для взаємодії університетів з індустрією у рамках дуальної освіти. Завдання для Львівського університету в цьому проєкті – сформувати комплексну організаційну модель комунікації та міжкультурної взаємодії в межах дуальних програм на загальноєвропейському та міжрегіональному рівнях, враховуючи соціальні контексти, етичні орієнтири та ідеологічні передумови таких взаємозв’язків.

28 грудня 2022 року відбулася онлайн-зустріч та підписання угоди про співпрацю між Кошалінським політехнічним університетом (Польща) та Львівським національним університетом імені Івана Франка. У зустрічі взяли участь ректорка, професорка Данута Завадська та від імені ректора нашого Університету, професора Володимира Мельника проректор із міжнародної співпраці та науково-педагогічної роботи, професор Сергій Різник.

У вітальному слові Сергій Різник наголосив на важливості підписання угоди: «Вірю, що разом із Кошалінським політехнічним університетом ми успішно реалізуємо наші амбітні плани як в рамках проєкту EU4DUAL, так і в рамках нашої двосторонньої угоди. Переконаний, що спільно ми забезпечимо максимально продуктивну й ефективну комунікацію між нашими науковцями, насамперед – на міжкафедральному рівні, та ініціюємо ще багато інших інноваційних освітніх і наукових проєктів».

Як відзначила Данута Завадська, цей документ стає відправною точкою для тісної співпраці обох університетів у розробці та проведенні спільних науково-дослідницьких програм, підготовці публікацій та взаємній участі в конференціях і наукових семінарах. З іншого боку, проректор Кошалінського університету, професор Кшиштоф Василевскі підкреслив, що ця угода фіналізує попередній етан плідних переговорів між двома університетами, накресленої дорожньої мапи двосторонніх ініціатив та подання на грантові програми.

Співкоординатори проєкту від Львівського університету – професор Сергій Різник і керівниця Центру англомовної академічної та крос-культурної комунікації доцентка Ірина Одрехівська. Для реалізації проєкту до команди буде задіяно науково-педагогічних працівників декількох факультетів та структурних підрозділів Університету.

Також про цю подію можна прочитати на вебсторінці Кошалінського політехнічного університету: https://www.tu.koszalin.pl/art/3104/nowa-wspolpraca-politechniki-z-lwowskim-uniwersytetem-narodowym

Вітаємо наш Університет з новими ініціативами та перспективами на переможний 2023 рік!

Світлини: Ярини Пришляк та Кошалінського політехнічного університету Більше фото