Львівський університет та Національне агентство Програми «Еразмус +» і Європейського корпусу солідарності, що діє в рамках Фонду розвитку системи освіти (Польща) уклали меморандум про співпрацю

16 вересня 2021 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник та Генеральний директор Національного агентства Програми «Еразмус +» і Європейського корпусу солідарності, що діє в рамках Фонду розвитку системи освіти (Польща), Павел Пошитек підписали Меморандум про співпрацю між установами.

Предметом Меморандуму є сприяння міжнародній співпраці у сфері освіти за програмами «Еразмус +» та Європейським корпусом солідарності. Зокрема, сторони домовилися розвивати міжнародний вимір співпраці у сферах формальної та неформальної освіти за програмами «Еразмус+» та Європейського корпусу солідарності, включаючи міжнародну освітню мобільність для молоді та працівників.

Згідно із текстом документу, сторони пропагуватимуть чотири пріоритети освітніх програм Європейського Союзу в новій фінансовій перспективі 2021-2027: «Включення та різноманітність», «Захист навколишнього середовища та клімату», «Цифрова трансформація», «Участь у демократичному житті».

Ректор Львівського університету Володимир Мельник наголосив на плідності співпраці ЛНУ ім. Івана Франка із польськими партнерами та важливості її поглиблення задля створення освітніх, наукових та професійних можливостей для студентів та працівників Університету. Постійне пожвавлення академічної мобільності, за словами Володимира Петровича, є одним із головних пріоритетів Львівського університету у сфері міжнародної співпраці.

«Висловлюю щиру подяку нашим польським партнерам за підтримку ініціатив Львівського університету та допомогу у позитивних трансформаційних процесах, які відбуваються в Україні.  Зі своєї сторони ми і надалі будемо працювати задля того, аби така співпраця була максимально корисною для обох сторін», – наголосив Володимир Мельник.

Представник польської сторони Павел Пошитек подякував Ректорові Львівського університету за співпрацю, яка залишається активною і взаємнокорисною, незважаючи на те, що пандемія вносить певні корективи в організацію спільних заходів. Він наголосив на важливості співпраці з українськими університетами, зокрема й Львівським університетом. Також Павел Пошитек констатував, що організація спільних конференцій та інших наукових форумів є одним із найрезультативніших виявів співпраці.