Львівський університет традиційно увійшов до рейтингу Times Higher Education Ranking

Львівський національний університет імені Івана Франка увійшов до щорічного рейтингу найкращих університетів світу, який опублікував журнал Times Higher Education. Нову редакцію World University Rankings 2023 британське видання оприлюднило нещодавно.

До одного з найпрестижніших світових рейтингів увійшли 10 українських закладів вищої освіти, а загалом рейтинг університетів від Times Higher Education включає 1799 університетів зі 104 країн і регіонів світу. ЛНУ ім. Івана Франка у рейтинговій таблиці посів 1201-1500 місце.

Рейтинг базується на 13 ретельно відкаліброваних показниках, які вимірюють ефективність закладу в таких сферах як викладання, дослідження, кількість цитувань наукових публікацій, доходи від співпраці з промисловістю і приватними підприємствами, інтернаціоналізація.