Львівський університет – у рейтингу найкращих університетів світу QS World University Rankings

Вже другий рік поспіль Львівський національний університет імені Івана Франка входить до переліку  найкращих університетів світу у рейтингу QS World University Rankings. Нову редакцію рейтингу, який вважається найпопулярнішим у світі джерелом порівняльних даних про успішність університетів, оприлюднили нещодавно.

Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, загалом до рейтингу увійшли 11 українських університетів. Наразі у переліку найкращих університетів Львівський університет посідає 1001–1200-е місце.

QS World University Rankings є глобальним дослідженням, яке започатковане у 2004 році британською консалтинговою компанією Quacquarelli Symonds (QS). При формуванні рейтингу його автори враховують такі параметри, як академічна репутація, репутація від роботодавця, співвідношення викладачів і студентів, цитування наукових публікацій працівників, кількість закордонних викладачів та іноземних студентів тощо.