Львівський університет увійшов до рейтингу Times Higher Education Ranking

Львівський національний університет імені Івана Франка увійшов до щорічного рейтингу найкращих університетів світу, який опублікував журнал Times Higher Education.

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що до одного з найпрестижніших світових рейтингів увійшли 10 українських закладів вищої освіти. ЛНУ ім. Івана Франка у рейтинговій таблиці посів 1201+ місце.

Times Higher Education World University Rankings 2022 включає в себе понад 1600 університетів з 99 країн і територій.

Рейтинг ґрунтується на 13 ретельно вивірених показниках ефективності, які вимірюють результати діяльності установи у чотирьох сферах: викладання, дослідження, передача знань та міжнародні перспективи.

Для цьогорічного рейтингу видання проаналізувало понад 108 мільйонів цитувань у більш ніж 14,4 мільйона наукових публікацій майже 22 тисяч вчених у всьому світі. Загалом зібрано понад 430 тисяч точок даних з понад 2100 установ, які подали дані.

За матеріалами Міністерства освіти і науки України