Львівський університет відвідала директорка Національного фонду досліджень України

6 жовтня 2021 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідала виконавча директорка Національного фонду досліджень України Ольга Полоцька. Метою зустрічі стало обговорення актуальних конкурсів, які проводить НФДУ та можливості й умов участі у відповідних проєктах.

Упродовж перебування у Львівському університеті Ольга Полоцька зустрілася з Ректором Володимиром Мельником для узгодження співпраці між ЛНУ ім. Івана Франка та Національним фондом досліджень України.

Під час зустрічі Володимир Петрович розповів про поточну діяльність ЛНУ ім. Івана Франка в умовах пандемії, поділився інформацією про цінні наукові надбання, зокрема, відзначив експозиції шести музеїв, які перебувають у структурі Львівського університету. Також в ході бесіди торкнулися теми участі Університету у актуальних небезпосередніх проєктах, таких як розробка науково-освітнього інтернет-порталу «Іван Франко». Серед іншого: обговорили важливість застосування соцмереж як каналів комунікації зі студентською молоддю та абітурієнтами та підняли питання святкування 360-ліття ЛНУ ім. Івана Франка.

Надалі Ольга Потоцька зустрілася з працівниками Львівського університету у Дзеркальній Залі, де детально окреслила специфіку роботи Національного фонду досліджень України, розповіла про актуальні конкурси та пояснила нюанси правильного подання заяв для участі у таких проектах.

«12 жовтня стартує прийом заявок на конкурс «Передові дослідження в галузі математичних, природничих і технічних наук», що має на меті фінансування найкращих наукових проєктів, спрямованих на вирішення фундаментальних та актуальних прикладних проблем математичних, природничих, технічних, біологічних, аграрних та медичних наук. Особливістю цього конкурсу є те, що в ньому передбачена опція придбання обладнання вартістю до 25 мільйонів гривень», – підкреслила Ольга Полоцька і додала, що з усіма актуальними конкурсами можна ознайомитися на сайті Національного фонду досліджень України.

На завершення презентації усі охочі мали змогу поставити запитання виконавчій директорці Національного фонду досліджень України, аби з’ясувати усі аспекти участі у конкурсах, специфіку оформлення документів та переваги потенційної співпраці.

Нагадаємо, нещодавно Львівський національний університет імені Івана Франка підписав Меморандум про співпрацю із Національним фондом досліджень України, Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна та Державною науковою установою «Київський академічний університет».

Відповідно до тексту документу, метою цього Меморандуму є здійснення співпраці сторін щодо популяризації наукової і науково-технічної діяльності, а також щодо організації та проведення заходів з популяризації наукової і науково-технічної діяльності.

Так, у межах цього договору Національний фонд досліджень України, ЛНУ ім. Івана Франка, ХНУ ім. В.Н. Каразіна та ДНУ «Київський академічний університет» зобов’язалися сприяти одні-одному у підготовці, організації та проведенню спільних заходів, спрямованих на популяризацію наукової і науково-технічної діяльності.

Також у планах співпраці організація та реалізація спільних програм і проєктів; здійснення взаємних візитів та проведення ділових зустрічей представників сторін з метою ознайомлення та вивчення досвіду роботи, подальшого його використання у роботі; розміщення інформації про спільні заходи, події, проєкти і програми на офіційних вебсайтах та сторінках у соціальних мережах.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото