Львівський університет закликає підтримати Національний музей Голодомору-геноциду

З метою гідного вшанування пам’яті жертв Голодомору, збереження пам’яток, документів та свідчень, які оповідають про трагічні сторінки минулого українського народу, Вчена рада, адміністрація, громадські організації та студентство Львівського національного університету імені Івана Франка звертаються до університетської спільноти з проханням підтримати ініціативу Міжнародного благодійного фонду розвитку Музею Голодомору та долучитися до збору коштів для важливого чину – створення другої черги Національного музею Голодомору-геноциду.

Відповідне звернення нещодавно підписали Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник, голова Первинної профспілкової організації працівників Університету Юліан Бек, голова Громадської ради Львівського університету Михайло Микієвич, голова Первинної профспілкової організації студентів Університету Микола Спересенко та голова Студентського уряду Львівського університету Олексій Каленіченко. Ознайомитися зі зверненням можна за посиланням.

Реалізація цього проєкту стане важливим кроком на шляху відновлення історичної справедливості та утвердження національної свідомості Українського народу. Кожен, хто вважає життя найвищою цінністю та обстоює ідеали справедливості, демократії і свободи, сьогодні може підтримати Музей Голодомору через благодійний внесок. З ініціативи студентських організацій було створено окремий рахунок для надходження благодійних внесків. Після завершення збору коштів їх буде передано Національному музею Голодомору-геноциду.

Реквізити:

UA073052990000026003021016772

Приватбанк, ЄДРПОУ 20850479

Призначення платежу: нецільова благодійна допомога.