Львівський університет здобув грант у конкурсному відборі інноваційних проєктів від Львівської обласної державної адміністрації

Інноваційний проєкт за ініціативи ректора Університету, професора Володимира Мельника та факультету електроніки та комп’ютерних технологій – AIT Research & Learning HUB  створений аби стати революцією у технологічній сфері Університету та Львова!

Він є частиною програми сприяння інноваційному і науково-технологічному розвитку у Львівській області на 2021-2025 роки, яка фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету. Програма спрямована на підтримку інноваційної діяльності закладів вищої освіти та наукових установ разом із суб’єктами господарювання задля розвитку технологічної сфери у регіоні. Конкурсну заявку підготував Центр маркетингу та розвитку Університету.

AIT Research & Learning HUB –  перший дослідницький та освітній центр європейського рівня при навчальному закладі у Львові. Хаб буде створено на базі навчальної лабораторії на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій. У центрі проводитимуться заходи та дослідження нових масштабів, які сприятимуть розвитку сучасних освітніх програм в галузі технологій штучного інтелекту.

До проєктів будуть залученні студенти Університету, аби вони змогли здобувати необхідні навики та розвиватись як експерти галузі. Хаб буде тим майданчиком де формуватиметься постійна співпраця між ЗВО та ІТ-компаніями у справі розвитку галузі технологій штучного інтелекту.

Першим партнером проєкту стала компанія Eleks, яка виділила фінансову допомогу на розвиток інноваційного хабу та підтримку наукових досліджень. Автори сподіваються на зацікавлення та участь у такій інноваційній роботі й інших ІТ-компаній України.

Хаб буде місцем нового формату у рамках Університету та стане новим щаблем розвитку у сфері ІТ-освіти Львівщини.

«Львівський університет завжди прагне бути каталізатором позитивних новацій у вищій освіті. AIT Research & Learning HUB стане прикладом успішного досвіду Університету у запровадженні новітніх технологій. Ми впевнені що за сферою штучного інтелекту майбутнє, тому робимо все аби забезпечити гідне та висококласне навчання для студентів і розвивати українську науку», — зазначив проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Львівського національного університету імені Івана Франка Віталій  Кухарський.