Марія Чорна увійшла до числа переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності  «Східні мови»

Нещодавно у Київському національному лінгвістичному університеті відбулася підсумкова науково-практична відеоконференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Східні мови». Після завершення конференції стали відомі призери цього престижного молодіжного сходознавчого конкурсу.

Серед переможців – магістрантка філологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Марія Чорна, яка отримала диплом ІІІ ступеня. На конкурс львів’янка подала наукову роботу з компаративістики на тему «Концептуалізація найменування білого та чорного кольору в українській та арабській мовних картинах світу», яка стала єдиним дослідженням із арабістики серед призерів конкурсу. Науковим керівником студентської роботи є сходознавець Андрій Мацкевич, кандидат філологічних наук, доцент кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича.

Щиро вітаємо Марію Чорну та її наукового керівника Андрія Мацкевича з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів та інтелектуальних звершень!