Міжнародний конкурс для школярів «Кристали: отримання, структура, властивості»

З метою популяризації хімічних знань і підтримки талановитих учнів, розвитку їхніх інтелектуальних здібностей, науково-дослідницьких навиків, активізації творчої діяльності школярів та якісного оновлення змісту й методів позашкільної освіти Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Львівська обласна Мала академія наук та кафедра неорганічної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка оголосили про початок проведення щорічного Міжнародного конкурсу для школярів «Кристали: отримання, структура, властивості».

Конкурс проводитиметься в три етапи:

І – заочний етап  (подання тез наукових спостережень) – з 1 лютого 2015 року до 30 квітня 2015 року

ІІ – очний етап (представлення стендових доповідей) – 16 травня 2015 року;

ІІІ – підсумковий етап (переможці виголошують усні доповіді) – 21 травня 2015 року.

У конкурсі можуть брати участь учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вихованці позашкільних навчальних закладів Львівської області, а також школярі інших областей України. Організатори заходу також запрошують учнів загальноосвітніх навчальних закладів Польщі, Німеччини й інших країн, з якими укладено угоди.

Цьогоріч учасниками конкурсу зможуть стати наймолодші вихованці загальноосвітніх навчальних закладів, а саме учні 1-6 класів. Юні дослідники, які заповнять заявки для участі в конкурсі, отримають набір реактивів для вирощування кристалів і будуть ознайомленні з правилами техніки безпеки під час виконання експерименту.

Переможців конкурсу «Кристали: отримання, структура, властивості»  нагороджуватимуть дипломами, призами та преміями, а найкращі роботи будуть представлені доповідями на виїзній сесії Наукової ради НАН України «Неорганічна хімія», присвяченій Дню науки України.

Детальніше з положенням про умови Міжнародного конкурсу для школярів «Кристали: отримання, структура, властивості» можна ознайомитись за посиланням