Молодь із Туркменістану здобуватиме освіту у Львівському університеті

30 травня 2019 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник і проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марія Зубрицька зустрілися із тимчасово повіреним у справах Туркменістану в Україні Какаяном Сапаралієвим.

Під час діалогу йшлося про поглиблення взаємодії між установами та перспективи навчання молоді з Туркменістану у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Какаян Сапаралієв зокрема зазначив, що Міністерство освіти Туркменістану визначило три українські університети, в яких туркменська молодь зможе здобувати освіту в 2019/2020 навчальному році; серед них – ЛНУ ім. Івана Франка.

Окрім того, дипломат акцентував, що молодь його країни зацікавлена у навчанні в Україні, і висловив переконання, що україномовне середовище Львова дозволить туркменським студентам краще інтегруватися в освітній та науковий процес нашої держави.

Ректор Володимир Мельник подякував представникові Туркменістану за довіру, високу оцінку Львівського університету і готовність налагоджувати взаємовигідну співпрацю. Також Володимир Петрович наголосив, що ЛНУ ім. Івана Франка завжди відкритий для співпраці, спрямованої на зміцнення міжнародного авторитету України та розвиток освітнього і наукового середовища.