Команда громадської організації «UTrend» запрошує усіх бажаючих відвідати сучасну молодіжну конференцію University Talks @Lviv у популярному форматі TED Talks, яка відбудеться 4 лютого в Актовій залі ЛНУ ім. Івана Франка, початок о 12.00.

Учасники конференції зможуть дізнатися про досвід під час реалізації громадських проектів, практичні поради з втілення ідей, заслухати лекцію про лідерство та моральні цінності, як знайти себе в служінні іншим та відкритися до нових проектів.

“Ми, студенти філософського факультету Львівського університету, члени ГО “UTrend”, яка і виступає організатором конференції у співпраці із керівництвом філософського факультету та ректоратом. Ідейним зачинателем була я, що домовилась про поширення франшизи University Talks. В Україні такі конференції поки що проходили лише в Запоріжжі. Спільно ми вирішили, що для нашого університету це буде знакова подія, адже вона залучить громадсько-активних спікерів та вмотивованих студентів в одному просторі для обміну ідеями до саморозвитку та самореалізації”, – розповідає головний організатор конференції Дана Ткачук.

Серед спікерів молодіжної конференції громадські діячі, студенти та випускники ЛНУ ім. І. Франка: Дронговська Марина, президент локального комітету AIESEC у Львові; Назар Ярослав, ведучий радіо Skovoroda; Яворський Тарас, заступник голови ВМГО “ФРІ Plus” у Львові; Козак Анатолій, співзасновник соціального проекту “По краплині для життя”; Плахта Дмитро, магістрант факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка, журналіст-фрілансер, блогер газети «День»; Мудрак Роксолана, депутат Перемишлянської міської ради, учасниця волонтерської групи допомоги армії України «Синій камінь», а також креативний модератор заходу Бєглов Володимир.

Місце і час проведення: 4 лютого, початок о 12.00, Актова зала ЛНУ ім. Івана Франка.

Зареєструватись можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf9a6sUzXz9t8jU3tDZ3Y2TFb0XiBSQF5n–RrFT_4q8vURSQ/viewform

Вхід вільний.

Програма конференції