На факультеті культури і мистецтв презентували літературно-музичну композицію «Не хочу літа, хочу Перемоги!»

2 березня 2023 року в Актовій залі ім. А.Кос-Анатольського факультету культури і мистецтв відбувся показ літературно-музичної композиції «Не хочу літа, хочу Перемоги!». Її підготували студенти-першокурсники акторського відділення кафедри театрознавства та акторської майстерності разом зі студентами першого-другого курсів бакалаврату й магістратури кафедри музичного мистецтва за участі викладачів та випускників цієї кафедри.

Упродовж заходу звучали вірші українських поетів та пісні, написані після 24 лютого 2022 року, популярні патріотичні вокальні композиції, інструментальна музика. Вірш «Танцюй, моя пташко» Т. Власова у виконанні Таїсії Філіної міг видатись неоднозначним, адже чи повинні ми веселитись під час війни? Про це, та про інші болючі теми, про страх, відчай, любов, ненависть і віру в Перемогу говорили й співали зі сцени студенти.

Глядачі почули дует бандуристок у складі Уляни Гужан та Руслани Лукіної (клас Ольги Гриб), звучання гітари (клас викладача Віктора Паламарчука), вокально-інструментальний ансамбль (керівники – Іванна Штурмак-Яремишин та Віктор Паламарчук). Звучали й авторські пісні викладачки кафедри музичного мистецтва Катерини Остапович.

Ця композиція – наша пам’ять про тих, хто за нас боровся і бореться, це нагадування про те, що ми теж воюємо – на мистецькому фронті, зокрема.  У фіналі програми відома пісня «Обійми» Святослава Вакарчука об’єднала усіх виконавців та аудиторію щемким сумом і світлою надією водночас.

Режисерка-постановниця програми, професорка кафедри театрознавства та акторської майстерності, народна артистка України Олена Баша  та музична консультантка, старша викладачка кафедри музичного мистецтва Галина Бень, разом із підопічними отримали найвищу глядацьку нагороду – тривалі, палкі, щирі аплодисменти.

Світлини: Христини Король Більше фото