На факультеті журналістики стартувала програма Journalism Teachers’ Academy

9 вересня 2022 року стартувала програма JournalismTeachers’ Academy JTA, яку реалізовують Український інститут медіа та комунікації спільно з Академією Deutsche Welle. Метою проєкту є покращення якості української журналістської освіти. Зокрема, організатори пропонують викладачам та викладачкам онлайн-курс, який охоплює методики викладання, оцінювання, онлайн-системи управління навчанням, візуалізацію, групову динаміку тощо. Програма JTA спрямована на те, щоб максимально наблизити журналістську освіту до реальної практики, тож у рамках курсу лекторами будуть тренери як з практичним журналістським досвідом, так і з викладацьким.

Для участі у проєкті було відібрано п’ятьуніверситетів (факультетів/кафедр журналістики), які почергово працюють із тренерами JTA упродовж одного семестру – Донецький національний університет імені Василя Стуса, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Львівський національний університет імені Івана Франка таЗапорізький національний університет.

«Рівно два роки тому ми дізналися, що нашу конкурсну заявку відібрали і ми стали одним із п’яти українських університетів, який запросили до навчання. Для викладачів факультету – це чудовий досвід, адже ми маємо не тільки круто навчати, а й завжди бути готовими вчитися і вдосконалюватися», – розповідає заступник декана з наукової і навчально-методичної роботи факультету журналістики Андрій Яценко.

Програму реалізовуватимуть на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка упродовж першого семестру 2022/2023 навчального року.