На хімічному факультеті відбулася онлайн-зустріч з абітурієнтами

10 квітня 2020 року усі, хто мріє пов’язати свою долю з хімічним факультетом Львівського університету, змогли взяти участь у профорієнтаційному вебінарі, який вже традиційно відбувся на платформі MOODLE. У заході взяли участь декан факультету, представники студентства, випускники. Модерувала захід працівниця Відділу маркетингу та комунікації Анна Янчук.

Привітав учасників зустрічі декан хімічного факультету, доцент кафедри неорганічної хімії Григорій Дмитрів. Декан продемонстрував презентацію про факультет, ознайомивши абітурієнтів з основними перевагами навчання на хімічному факультеті. Зокрема, Григорій Степанович розповів про лекції Нобелівських лауреатів, які можуть слухати студенти хімічного факультету. Також декан розказав про Лабораторію матеріалознавства інтерметалічних сполук, наголосивши на тому, що студенти-хіміки мають унікальну можливість працювати з професійним обладнанням. Григорій Степанович зауважив, що особливою гордістю факультету є те, що там працюють вісім лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки. Окремо декан наголосив на тому, що саме представники хімічного факультету щорічно публікують низку статей з імпакт-фактором, а студенти здобувають численні перемоги на конкурсі студентських наукових робіт.

З абітурієнтами також поспілкувалася голова профспілкової організації студентів хімічного факультету Тетяна Федак. Студентка поділилася враженнями від навчального процесу, наголосивши на високій якості навчання, широкому спектрі вибору дисциплін, цікавому й перспективному проходженні практики. Окрім того, Тетяна розповіла про організацію дозвілля та різноманітні інтелектуальні заходи, згадавши гасло студенів хімічного факультету – «Для того, щоб добре навчатися, треба добре відпочивати».

Перед учасниками зустрічі виступила і голова Наукового товариства студентів хімічного факультету Марія Лопачак, яка розповіла про наукові конференції, які відбуваються на факультеті, а також міжнародні програми навчання. Марта також зазначила, що студенти-хіміки часто проводять відкриті уроки для школярів з метою популяризації хімії серед молоді.

Абітурієнти мали унікальну можливість поспілкуватися і з випускниками хімічного факультету. Зокрема фахівець з навчання та розвитку персоналу АТ «Галичфарм» Марта Подоляк поділилася спогадами про навчання на факультеті, зауваживши, що навчальний процес завжди поєднували з активним дозвіллям. Випускниця зазначила, що базові знання, які вона здобула упродовж навчання, дуже їй допомогли у самореалізації. Марта Подоляк закликала старшокласників вступати на хімічний факультет Університету, наголосивши, що хімія – надзвичайно творча наука, яка завжди дає можливість створювати щось нове.

До молодших колег звернувся ще один випускник факультету, HR-спеціаліст АТ «Галичфарм» Микола Лехновський, який зазначив, що «дуже важливо не помилитися з вибором майбутньої професії». Випускник наголосив, що вже через п’ять років затребуваність хіміків на ринку праці значно зросте.

Перед учасниками заходу також виступив відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський, який розповів про два можливі сценарії проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а відтак і вступної кампанії, які розробило Міністерство освіти і науки України. Юрій Ігорович ознайомив майбутніх абітурієнтів з умовами вступу до закладу вищої освіти, зокрема розповів про реєстрацію електронного кабінету, подання заяв, зарахування до Університету. Нагадаємо, дистанційну консультацію від представників приймальної комісії Університету можна отримати, надіславши свої запитання на електронну адресу pkunivlv@lnu.edu.ua.

Наостанок, декан факультету Григорій Дмитрів відповів на запитання від старшокласників, яких виявилося чимало. Школярі зокрема запитували про вивчення іноземних мов, міжнародні програми обміну і, звичайно ж, про можливості працевлаштування випускників.

До слова, це вже п’ятий День Абітурієнта, який у нашому Університеті відбувся в онлайн-режимі. У понеділок, 13 квітня, запрошуємо усіх зацікавлених дистанційно познайомитися з фізичним факультетом Львівського університету. Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням.