На хімічному факультеті відбувся діалог з роботодавцями

30 червня 2022 року в рамках проєкту «Діалог з роботодавцями» відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку організував  зустріч «Перспективна хімія». До зустрічі доєдналися викладачі та науковці Університету, зокрема хімічного факультету, та представники компаній-роботодавців.

Проректор з наукової роботи, академік НАН України,  професор Роман Гладишевський наголосив на актуальності проведення таких зустрічей, оскільки освітня складова надзвичайно важлива у діяльності сучасних компаній.

Декан хімічного факультету Григорій Дмитрів зазначив, що з усіма представниками компаній-роботодавців факультет якісно взаємодіє та ефективно співпрацює вже не один рік.

Модераторка зустрічі, керівниця відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Ірина Сновидович наголосила, що основна мета таких заходів –  налагодження діалогу між Університетом, студентами та бізнес-середовищем для кращого усвідомлення цінності один одного. Також серед цілей заходу –  посередництво відділу у встановленні конструктивного діалогу для досягнення якісних результатів та прямих контактів бізнесу з факультетами та кафедрами.

Першими від компаній-партнері до учасників зустрічі звернулися представниці ПрАТ «Концерн «Хлібпром»» – начальниця відділу контролю якості дирекції з управління ризиками Ірина Матвієнко та менеджерка з персоналу Ірина Винарчук, які розповіли про можливості для молодих та амбітних студентів-хіміків, наголосили, що для старту роботи у компанії потрібна хороша база практичних знань, яка стане в нагоді при адаптації  до робочого процесу.

Інженерка-технологиня Надія Бурмус та керівник відділу маркетингу компанії «Зіко» Євген Угольков розповіли про  основні критерії, які важливі для них  при працевлаштуванні молодих фахівців. Зокрема, йшлося про досконале знання основ хімії та хімічних процесів, а також софт-скіли, які сприяють розвитку особистісних якостей фахівця, адже поєднання хороших технічних знань та навичок – запорука успіху.

Інженер з якості 1 категорії групи операційного контролю ПАТ «Галичфарм» Корпорації «Артеріум» Ігор Калита, звертаючись до учасників заходу, наголосив, що знання аналітичної хімії та фізики надзвичайно важливий показник, адже зразкові хард-скіли завжди допоможуть знайти себе та застосувати свої навички на практиці.

Важливо наголосити, що усі лабораторії компаній обладнані сучасним технічним забезпеченням та відповідають міжнародним стандартам якості, а рівень виконання завдань та робіт гідно оцінюється великою базою клієнтів, яка постійно збільшується. Це свідчить про високий рівень надання послуг і виготовлення продукції.

Усі компанії відкриті до співпраці й пропонують можливості працевлаштування, а також програми практики і стажування для студентів. Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом продовжує комунікувати із компаніями-роботодавцями й інформувати студентів та випускників Львівського університету про можливості вдалого старту кар’єри.