За грантової підтримки Дому Європи (House of Europe) та у співпраці з європейськими партнерами – лекторами з Бристольського університету (Велика Британія), Штутгартського університету (Німеччина), Жешувського університету (Польща) та Західного університету Тімішоари (Румунія) відкриваємо набір на програму підвищення кваліфікації для науково-педагогічних та адміністративних працівників Львівського національного університету імені Івана Франка та інших ЗВО України «Англомовна академічна комунікація».

З метою підтримки академічної спільноти України в час війни, програма спрямована на вдосконалення англомовної комунікативної компетенції викладачів, науковців та університетських працівників, що дасть можливість розвивати міжнародні освітні програми і партнерства, а також успішно втілювати індивідуальні та колективні грантові проєкти. Відповідно, навчальна програма складається з трьох модулів: «Розвиток англомовної академічної усної компетенції», «Англомовне академічне письмо», «Викладання та навчання по-англійськи».

Програма реалізовуватиметься на базі Центру англомовної академічної та крос-культурної комунікації Львівського університету (http://centres.lnu.edu.ua/ceaw/) й проходитиме виключно в онлайн-форматі зі середини квітня до початку червня 2022 року.

Участь у програмі безкоштовна. Усіх учасників буде забезпечено спеціально укладеними навчальними матеріалами, а також за кожним учасником буде закріплений тьютор, який проведе індивідуальні корекційні заняття для оптимізації англомовної комунікації слухача програми.

За умови успішного завершення програми учасники отримають сертифікат (6 кредитів ЄКТС).

Оскільки робочою мовою програми є англійська (80%), умовою участі є володіння англійською мовою на рівні A2+/B1/B2.

Ознайомитися з орієнтовною програмою (станом на 1.04.2022) можна за покликанням:

https://drive.google.com/file/d/1cY0s3tIlIyhS4QKu-zT5W73Y73ZuNou6/view?usp=sharing

 

Для участі в програмі потрібно заповнити аплікаційну форму:

https://forms.gle/5p1oe4FTiZBhSEic8

Кінцевий термін подання на програму – 12 квітня 2022 року.

 

Початок навчання на програмі – 15 квітня.

 

Запрошуємо!