Наталія Тихолоз стала лауреаткою Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури 2021 року

14 грудня 2021 року Львівська обласна державна адміністрація оприлюднила імена лауреатів Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури. Однією із них стала франкознавиця, літературознавиця, доцентка кафедри української преси факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка Наталія Тихолоз.

Обласну премію в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури присуджують щорічно у різних номінаціях. До складу журі входять керівники закладів культури, голови творчих спілок, відомі діячі мистецтва Львівщини. Наталія Тихолоз стала лауреаткою в номінації «Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади» – імені Михайла Возняка за монографію «Петро Франко: Формула долі».

«Звісно, мені дуже приємно, що висока комісія відзначила мою монографію про Петра Франка. Але найбільше мене тішить, що ім’я Франкового сина повноправно повертається в український культурно-історичний простір і з’являється зацікавлення цією постаттю не лише для вузького кола фахівців, а й у широкої громадськості. Хотілося б на майбутнє видати максимально повне багатотомне видання Петра Франка, яке б удоступнило спадщину цієї багатогранної особистості для усіх», – акцентує Наталія Тихолоз.

Нагадаємо, що 17 вересня 2021 року в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація монографії Наталі Тихолоз «Петро Франко: Формула долі (Життєпис на тлі доби)». Також праця отримала відзнаку «Найкраща наукова книга року» за версією конкурсу 28-го Львівського міжнародного книжкового форуму.

Щиро вітаємо доцентку кафедри української преси Наталію Тихолоз та бажаємо їй нових творчих і наукових перемог!