Наукові перемоги студентів біологічного факультету

Студенти біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка продемонстрували високий рівень знань під час всеукраїнських інтелектуальних змагань, які нещодавно відбулися у Полтаві та Чернівцях.

Зокрема, Ірина Подан здобула диплом ІІІ ступеня за результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі «Екологія та екологічна безпека». Конкурс тривав 15-17 березня 2017 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Найвищими нагородами потішили Юлія Сегін та Богдан Манько, які здобули відповідно перше і друге місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біологічних наук. Змагання відбувалися упродовж 22-24 березня 2017 року на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича .

Щиро вітаємо студентів Університету з високою оцінкою їхньої наукової діяльності і бажаємо їм міцного здоров’я, натхнення і нових здобутків!