«Нові медіа і комунікаційні технології»: нова освітньо-наукова програма подвійного диплому

На факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка стартує нова освітньо-наукова програма подвійного диплому «Нові медіа і комунікаційні технології». Програму відкрито спільно з Університетом імені Адама Міцкевича (м. Познань, Польща) в рамках проєкту Європейського Союзу DESTIN «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism» («Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм»).

«Вступити на навчання зможуть усі охочі випускники бакалаврату. Тривалість навчання ‒ два роки. Упродовж першого і третього семестрів навчання відбуватиметься на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, другого і четвертого – на факультеті політичних наук і журналістики Університету імені Адама Міцкевича», – розповідає гарант цієї ОНП, заступник декана факультету журналістики з наукової і навчально-методичної роботи Андрій Яценко.

Після успішного завершення навчання студенти отримають дипломи магістрів журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка та Університету імені Адама Міцкевича. Андрій Миколайович пояснює, що в Україні це єдина освітньо-наукова програма для магістрів із західним партнером, який з-поміж інших польських університетів завжди займає провідні позиції у міжнародних рейтингах.

«Навчаючись на цій освітній програмі, здобувачі матимуть можливість оволодіти новими компетентностями, адже у програму введено нові освітні компоненти – «Технології нових медіа», «SMM-журналістика», «Арт-журналістика», «Локальні медіа» тощо. Студенти також отримають практичний досвід у мас-медіа Польщі. Оскільки програма освітньо-наукова, то після закінчення відкриються перспективи зреалізувати себе не лише у практичній журналістиці країн Європейського Союзу, а й продовжувати здобувати ступінь доктора PhD», – зазначає Андрій Яценко, додаючи, що відкриття такої програми на факультеті журналістики сприятиме участі студентів, викладачів у програмах обміну, у спільних конференціях, круглих столах, а також збільшенню кількості спільних публікацій у міжнародних наукометричних базах.

Додамо, що перший набір на освітньо-наукову програму «Нові медіа і комунікаційні технології» планують здійснювати вже влітку цього року, тож запрошуємо усіх охочих пов’язати своє майбутнє з медійним напрямом.