Обороняючи Україну, загинув випускник Університету Мар’ян Головатий

Захищаючи Українську Державу від російських окупантів, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Мар’ян Головатий.

У 2006-2011 роках Мар’ян Головатий навчався на географічному факультеті Львівського університету за спеціальністю «Менеджмент природоохоронної діяльності». У 2011-2014 роках, будучи аспірантом кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи, досліджував бальнеологічні курорти Львівської області. У 2016 році захистив в Університеті кандидатську дисертацію на тему «Еколого-географічний аналіз та оцінка бальнеологічних курортів Львівської області».

Викладачі і колеги пам’ятають Мар’яна як щирого і відповідального студента, аспіранта, громадянина з твердою державницькою позицією і справжнього патріота України. З перших днів повномасштабної війни Мар’ян Головатий захищав Українську Державу від російської орди і загинув, виборюючи вільне майбутнє України.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!