30 березня 2021 року відбулося перше засідання новообраної Громадської ради Львівського національного університету імені Івана Франка. Зважаючи на карантинні обмеження, засідання відбулося у дистанційному режимі за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams».

Відповідно до порядку денного зустрічі, розглянули питання щодо обрання голови Громадської ради. Так, одноголосним рішенням очільником Громадської ради обрали завідувача кафедри європейського права, професора Михайла Микієвича. Окрім того, упродовж засідання також обговорили питання забезпечення реалізації інвестиційного проєкту по будівництву багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84. Також члени Громадської ради визначили пріоритетні напрямки роботи на 2021 рік.

Нагадаємо, Громадську раду створено відповідно до Статуту Університету та рішення Конференції трудового колективу ЛНУ ім. Івана Франка від 17.05.2016 року. Рада у складі дев’яти осіб функціонує упродовж одного року, здійснюючи громадський контроль за виконанням рішень Конференції трудового колективу Університету. Відповідно до рішення Конференції трудового колективу від 10 грудня 2020 року затверджено новий склад Громадської ради, ознайомитися з яким можна за посиланням.