Онлайн-знайомство абітурієнтів з інноваційною освітньою програмою “Високопродуктивний комп’ютинг”

Сьогодні, 27.03.2021, відбулось онлайн-знайомство абітурієнтів з інноваційною освітньою програмою Львівського університету – Високопродуктивний комп’ютинг, що функціонує на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій.

Майбутні вступники мали нагоду познайомитися із картою курсів, можливостями та практиками, які пропонує ексклюзивна програма дуальної освіти.

Автор освітньої програми – Роман Шувар та викладачі, фахівці IT-галузі Кулик Петро та Каськун Олег розповіли про нову лабораторію Технологій штучного інтелекту, можливості працевлаштування після закінчення навчання, з чого найкраще розпочинати свій шлях в IT  та лайфхаки хорошого IT-спеціаліста.

Крім того, учасникам було анонсовано подій та курси, які зовсім скоро відбудуться у нашому Університеті. Зокрема, 29 березня стартує IT-week – тиждень знайомства старшокласників з інноваційними освітніми ІТ спеціальностями Львівського університету.

Подія у Facebook : https://fb.me/e/3PpYzjf3H

Сьогоднішній захід було включено до Європейського All Digital Week, що виводить подію на європейський рівень, адже про неї можуть дізнатись далеко за межами України.

Будьте на хвилі ІТ-трендів з Львівським університетом!

Запис зустрічі доступний на Youtube-каналі Університету: