Опитування роботодавців та партнерів із метою моніторингу ринку праці в умовах воєнного стану

Львівський національний університет імені Івана Франка проводить чергове опитування роботодавців та партнерів із метою моніторингу ринку праці в умовах воєнного стану, можливості подальшої співпраці з бізнесом та налагодження ефективної комунікації в умовах сьогодення.

Підсумки опитування допоможуть зрозуміти пріоритети покращення якості освіти, виявити взаємовигідні форми співпраці Університету з роботодавцями.

У перспективі це дозволить покращити практичну складову підготовки фахівців і формування компетентностей для потреб ринку праці.

Запрошуємо деканів факультетів, гарантів ОП, викладачів та усіх, хто працює та комунікує із компаніями-роботодавцями, як із стейкхолдерами освітніх програм і факультетів поширити анкету та інформацію про опитування. Зведені результати опитувань будуть передані на факультети та рекомендовані для розгляду і врахування їх у процесі оновлення, перегляду ОП.

Перехід до анкети за посиланням:

Заздалегідь вдячні за Вашу відповідь та співпрацю!
Ми гарантуємо конфіденційність!
Віримо у нашу перемогу!