Опитування щодо особливостей організації освітнього процесу в Університеті в умовах оголошеного воєнного стану

Шановні науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти ЛНУ ім. Івана Франка!

Адміністрація Університету постійно працює над тим, щоб навчальний процес  проходив якісно, а студенти та викладачі продовжили  вчитись і працювати. Саме тому Центр забезпечення якості освіти спільно з Центром моніторингу проводить опитування науково-педагогічних працівників та студентів щодо особливостей організації освітнього процесу в ЛНУ ім. Івана Франка в умовах оголошеного воєнного стану.

Опитування триватиме до 5 червня включно, щоб у всіх було достатньо часу для заповнення анкет. Опитник створений у Microsoft Forms, тому для доступу до нього потрібно скористатись корпоративною електронною скринькою.

Покликання на викладацьке опитування.

Покликання на студентське опитування.

Прохання долучитись до цього опитування та поширити його серед ваших колег та студентів!

З усіма питання та зауваження стосовно опитування просимо звертатись до Оксани Філюк oksana.filiuk@lnu.edu.ua