#360_градусів_у_діяльності_Львівського_університетуГеологічний факультет

Чи знали ви, що випускнику Геологічного факультету Львівського університету Павлу Резвою вдалося самотужки перетнути Атлантичний океан?

🔹 Павло Резвой  у віці 65 років в 2004 році на одномісному веслярському човні Marion Lviv перетнув Атлантичний океан. Його ім’я внесли до Книги рекордів Гінесса як найстаршої людини, що здійснила плавання через океан.

🔹  За 61 день він подолав 5500 кілометрів. Вже через рік чоловік пройшов на веслах через Індійський океан та отримав новий титул – найшвидший весляр, який його перетнув. Ця морська подорож тривала 67 днів.

🔹 Павло Резвой став третьою людиною у світі, яка подолала океан на веслах, і другою, яка за своє життя подолала два океани.

🔹 Після служби в армії мореплавець вирішив продовжити сімейну династію геологів та вступив на геологічний факультет Львівського університету. Чоловік підкреслював: “Вчитися було цікаво. Геологія – багатогранна. Ніколи не шкодував про вибір спеціальності.”

🔹 Свого часу Павло Резвой також брав участь в геологорозвідувальних експедиціях в Центральній Азії на Памір та Туркменістанський хребет. Він займався створенням геологічних карт масштабу 1:25 000 і 1:50 000, коли в 1 сантиметрі карти розміщено 250 або 500 метрів відстані. Роботи по вивченню місцевості велися на висоті від 2500 метрів до 7000 метрів.

🔹 Мореплавець поділився найяскравішими моментами подорожі: “В Атлантиці пройшов через стадо китів – це було справді захопливе видовище. У Карибському морі американська берегова охорона довго літала наді мною спочатку на літаку, потім на гелікоптері. Врешті-решт, до мене підійшов корабель берегової охорони, з якого до на борт висадився офіцер. Капітан охорони переконався, що я не везу наркотики з Венесуели, тоді ми мирно розійшлися, потиснувши один одному руки.”