Перший проректор Андрій Гукалюк взяв участь в обговоренні міської програми відновлення «Львів завтра»

19 травня 2020 року відбулася онлайн-зустріч міського голови Львова Андрія Садового з ректорами львівських університетів, упродовж якої очільник міста презентував освітянам програму виходу міста з кризи «Львів завтра». Зустріч відбулася з допомогою платформи «ZOOM».

Львівський національний університет імені Івана Франка представляв Перший проректор Андрій Гукалюк. Андрій Федорович виступив в обговоренні програми, підкресливши, що вона є дуже актуальною і цінною. Водночас Перший проректор зазначив, що особливу увагу варто приділити розділу безпеки, оскільки «всі університети зіткнуться із ситуацією, коли відновиться навчання, і треба буде проводити скринінг, дистанціювання тощо». Андрій Федорович також торкнувся теми гуртожитків: «У нас багато студентів, які мешкають в гуртожитках, тому треба спільно подумати про перевезення таких категорій студентів, щоб вони могли їздити з гуртожитків до університетів». Окрім того, Андрій Гукалюк зауважив, що «місто долучилось до проекту електронної бібліотеки і це правильне рішення, на це зараз великий запит». Перший проректор підсумував: «Всі інші сфери життя також вимагають наших спільних дій. Раді, що нас долучають до роботи над такою програмою».

Програма виходу міста з кризи «Львів завтра» передбачає зниження проявів негативних наслідків пандемії коронавірусу у Львові і створення передумов для оперативного повернення міста до сталих показників соціально-економічного і культурного розвитку.