Представляємо вашій увазі другий формат рубрики #ПоПрактикуємо? – «Інтерв’ю з молодим фахівцем».

Avalon Inc. – перша компанія, яка долучилася до рубрики і стала нашим партнером.

Мандебура Андрій, казначей Фінансового департаменту Avalon, розповів нам про особливості роботи у цій компанії, як він туди потрапив та багато іншої цікавої інформації, яку ви можете дізнатися, переглянувши дане відео-інтерв’ю.

 

 

 

Другий випуск «Інтерв’ю з молодим фахівцем» від рубрики #ПоПрактикуємо?

Цього разу інтерв’ю з Юлією – випускницею Львівського Університету, що працевлаштувалася у компанію DataArt – партнера рубрики #ПоПрактикуємо?

Юлія Комарова, HR Lead at DataArt, розповіла нам, як функціонує компанія, які особливості та переваги роботи у DataArt та багато іншої цікавої інформації.

 

 

 

Третій випуск «Інтерв’ю з молодим фахівцем» від рубрики #ПоПрактикуємо?

Цього разу головним героєм нашого інтерв’ю став молодий фахівець, що працює у компанії Teamvoy, яка є Генеральним Партнером нашої рубрики.

Любомир Черещук, JS розробник Teamvoy, розповів нам про особливості роботи у даній компанії та провів нам невеличку екскурсію офісом. 

 

 

 

Четвертий випуск «Інтерв’ю з молодим фахівцем» в рамках рубрики #ПоПрактикуємо?

Цього разу з партнером рубрики – компанією Nexia DK!

Вікторія є нашою випускницею, що зараз працює Audit Assistant у Nexia DK. Вона розповіла нам, багато цікавої та корисної інформації про компанію, а також провела нам екскурсію офісом.

Приємного перегляду! Очікуйте з нетерпінням на наступні випуски нашої рубрики!

Більше про рубрику: https://popraktykuiemo.lnu.edu.ua/

 

 

 

П’ятий випуск «Інтерв’ю з молодим фахівцем» від рубрики #ПоПрактикуємо? із нашою випускницею, що працює у компанії PwC, що є нашим партнером.

Ірина Понайда працює у компанії на посаді RPA Team leader.

Вона розповіла нам про свої обов’язки та про особливості роботи у PwC. Переглядайте випуск та пройдіться офісом разом із нами!

Приємного перегляду! Очікуйте з нетерпінням на наступні випуски нашої рубрики!

Більше про рубрику: https://popraktykuiemo.lnu.edu.ua/

 

 

 

Шостий випуск «Інтерв’ю з молодим фахівцем» в рамках рубрики #ПоПрактикуємо?

Цього разу з партнером рубрики – компанією CRH Україна

Про програму стажування розповіли учасники попередньої хвилі стажування у CRH Україна.

Дуже цікаво розповіли, як проходить програма стажування, а ще провели захоплюючу екскурсію по виробництву та офісом компанії.
Приємного перегляду!

Очікуйте на наступні випуски нашої рубрики!

Більше про рубрику: https://popraktykuiemo.lnu.edu.ua/

 

 

 

Сьомий випуск «Інтерв’ю з молодим фахівцем» від рубрики #ПоПрактикуємо?

Головним героєм нашого інтерв’ю є студент ЛНУ імені Івана Франка, що працює у компанії Agiliway і є учасником нашої рубрики.

Микола, Junior Node.js Developer at Agiliway, розповів як потрапити на програму стажування, що йому найбільше подобається у його роботі та надасть поради студентам, які йому стали у нагоді.

Більше про рубрику: https://popraktykuiemo.lnu.edu.ua/

 

 

 

Восьмий випуск «Інтерв’ю з молодим фахівцем» від рубрики #ПоПрактикуємо?

У цьому випуску Ви побачите випускника ЛНУ імені Івана Франка, що працює у компанії Picket, яка є учасником нашої рубрики.

Антон – Software Engineer, він розповів як потрапити на програму стажування, що йому найбільше подобається у роботі та що порадить молодим абітурієнтам. А також згадав, що було на його шляху до цієї компанії!

Приємного перегляду!

 

 

 

Дев’ятий випуск «Інтерв’ю з молодим фахівцем» від рубрики #ПоПрактикуємо?

Сьогодні героїнею нашого інтерв’ю стала випускниця ЛНУ ім. І. Франка – Мар’яна. Дівчина розкаже, чому обрала Boosta для побудови довготривалих відносин та які труднощі чекали на початку кар’єрного шляху. Поділиться інформацією про те, як мотивують працівників Boosta та що їй стало в нагоді з навчання в університеті.

 

 

 

Головним героєм нашого інтерв’ю є студент Данило Шишла, що працює у компанії Dialog Semiconductor, яка є генеральним партнер нашої рубрики.

Данило, Junior Electronics Design Engineer at Dialog Semiconductor, розповів як відбувається стажування у компанії, що йому найбільше подобається у роботі та згадав про основні обов’язки молодого фахівця.

 

 

 

Перейти на сайт проєкту:
https://popraktykuiemo.lnu.edu.ua/