Правники Львівського університету – у складі Науково-консультативної ради при Голові Верховної Ради України

Сімох правників Львівського національного університету імені Івана Франка включено до складу Науково-консультативної ради при Голові Верховної Ради України. Про це йдеться у розпорядженні Голови Верховної Ради України № 502 від 30 грудня 2021 року.

Так, відповідно до розпорядження, до складу Науково-консультативної ради увійшли семеро представників юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка (за напрямами):

Загальна теорія права, державотворення та нормотворення:

  • Косович Віталій Мирославович – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри теорії та філософії права.

Конституційне право:

  • Бориславська Олена Марківна – докторка юридичних наук, професорка кафедри конституційного права;
  • Різник Сергій Васильович – доктор юридичних наук, професор кафедри конституційного права, проректор Університету з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці.

Цивільне та підприємницьке законодавство. Цивільне процесуальне законодавство. Господарське процесуальне законодавство:

  • Коссак Володимир Михайлович – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного права та процесу.

Соціальне законодавство (трудове, житлове, медичне, освітнє, наукове, пенсійне тощо):

  • Пилипенко Пилип Данилович – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри соціального права.

Кримінальне законодавство. Кримінальне процесуальне законодавство:

  • Бурдін Володимир Миколайович – доктор юридичних наук, декан юридичного факультету, професор кафедри кримінального права і кримінології;
  • Нор Василь Тимофійович – доктор юридичних наук, професор, дійсний член (академік) Національної академії правових наук України, завідувач кафедри кримінального процесу і криміналістики.

Щиро вітаємо колег з високим визнанням їхніх наукових та професійних здобутків і бажаємо подальших вагомих звершень на благо Університету та України.

ДОВІДКОВО: Науково-консультативна рада при Голові Верховної Ради України – консультативно-дорадчий орган, який функціонує з метою залучення висококваліфікованих фахівців у сфері права до законопроєктної діяльності, підготовки наукових висновків з питань діяльності Верховної Ради України, які потребують наукового забезпечення. До складу Ради входять висококваліфіковані фахівці у сфері права, які мають науковий ступінь доктора наук або доктора філософії (кандидата наук), адвокати, судді у відставці.