Представник Кабінету Міністрів України ознайомився із процесом складання в Університеті іспиту на визначення рівня володіння державною мовою

13 серпня 2021 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов. Він ознайомився із процесом складання іспиту на визначення рівня володіння державною мовою, який відбувається у Львівському університеті.

Відповідний іспит призначений для осіб, яким необхідно підтверджувати рівень володіння державною мовою для виконання службових обов’язків. Адже з набуттям чинності закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» сертифікат про рівень володіння державною мовою є обов’язковим для державних службовців, які планують брати участь у конкурсах.

Львівський національний університет імені Івана Франка став першою уповноваженою установою у Львові, де можна скласти іспит на визначення рівня володіння державною мовою і отримати державний сертифікат серії УМД.

Упродовж перебування у Львівському університеті Олег Немчінов оглянув аудиторію, в якій відбувається тестування, ознайомився із безпосереднім процесом складання іспиту, а також обговорив із Ректором Університету Володимиром Мельником поточну статистику та деталі проведення іспиту.

Загалом іспит на визначення рівня володіння державною мовою має дві частини – письмову та усну. Тестування відбувається в онлайн-режимі, а загальний час виконання усього іспиту становить орієнтовно 30 хвилин. Станом на 13 серпня у Львівському університеті успішно пройшли тестування вже понад 100 осіб.

Детальніше про іспит та процес реєстрації на тестування можна дізнатися за посиланням.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото