Представників Університету відзначено державними нагородами з нагоди Дня працівників освіти

Відповідно до Указу Президента України №676/2022 від 30 вересня 2022 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» представників Львівського національного університету імені Івана Франка відзначено високими нагородами.

Так, за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм доктора фізико-математичних наук, завідувача кафедри сенсорної та напівпровідникової електроніки, професора Богдана Павлика нагороджено почесною відзнакою «Заслужений працівник освіти України».

За вагомий внесок у розвиток духовної культури, популяризацію у світі культурно-мистецької спадщини України почесне звання «Заслужений працівників культури України» присвоєно старшій викладачці кафедри музикознавства та хорового мистецтва, художній керівниці Народного дівочого хору Львівського університету «Ліра» Оксані Мельничук.

Окрім того, згідно з Указом, орденом «За заслуги» ІІ ступеня відзначено учителя Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка Ігоря Теличина.

Щиро вітаємо Богдана Васильовича, Оксану Йосифівну та Ігоря Михайловича з високим визнанням їхніх професійних досягнень і бажаємо нових вагомих звершень на благо Університету та України!

З Указом Президента України №676/2022 від 30 вересня 2022 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» можна ознайомитися за посиланням.