Представники Львівського університету відвідали концерн «Електрон»

3 грудня 2024 року представники адміністрації Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали концерн «Електрон» з метою ознайомлення із поточною діяльністю компанії та напрацювання кроків поглиблення співпраці в освітній та науковій сферах. Участь у зустрічі із президентом концерну «Електрон» Юрієм Бубесом взяли перший проректор Андрій Гукалюк, проректор з наукової роботи Роман Гладишевський, декан факультету електроніки та комп’ютерних технологій Юрій Фургала, декан факультету прикладної математики та інформатики Іван Дияк, декан фізичного факультету Ярослав Чорнодольський, декан хімічного факультету Григорій Дмитрів та начальник Науково-дослідної частини Іван Куньо.

Під час зустрічі Юрій Бубес провів представникам Університету екскурсію виробництвом, продемонструвавши робочі процеси з виготовлення транспорту, а також поділився цікавим досвідом компанії у реалізації багатьох інноваційних проєктів, розповів про історію, сучасність та подальші перспективи розвитку концерну «Електрон».

Зокрема,  під час відвідин конценрну делегація ЛНУ ім. Івана Франка мала нагоду протестувати найновіші транспортні засоби та на власні очі побачити різні етапи процесу виготовлення електробусів та тролейбусів.

Важливою частиною зустрічі стало обговорення шляхів подальшої співпраці Львівського університету та багатогалузевого концерну, насамперед щодо взаємодії установ у сфері новітніх наукових розробок та подальшого вдосконалення освітніх програм, можливості залучення студентів до практичної діяльності тощо. Обидві установи висловили готовність до налагодження тісного партнерства та до продуктивної взаємодії з метою реалізації важливих ініціатив.

Нагадаємо, що 12 листопада 2024 року в.о. Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник та президент концерну «Електрон» Юрій Бубес підписали Меморандум про співпрацю між установами.

Згідно з Меморандумом сторони співпрацюватимуть з метою підвищення ефективності підготовки фахівців з вищою освітою та сприяння їхній практичній підготовці, проведення спільних наукових досліджень в технологічній галузі, а також у сфері навчальної, методичної, наукової, інформаційної та іншої діяльності. Меморандум передбачає також спільне проведення заходів, конференцій, лекцій, семінарів, дискусій, круглих столів, а також спільну участь в освітніх, наукових, культурних та інших проєктах та заходах, у тому числі міжнародних, спрямованих на розвиток співпраці.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото