На запрошення колективу Студентського уряду Університету з метою налагодження співпраці між студентськими організаціями 28 січня 2015 року представники Студентського парламенту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відвідали Львівський національний університет імені Івана Франка.

У ході зустрічі студентські лідери обмінялися думками щодо особливостей роботи органів студентського самоврядування в обох університетах. Зокрема, обговорили актуальні питання щодо нових критеріїв нарахування стипендій, пошуку шляхів для забезпечення комфортного проживання в гуртожитках, необхідності залучення студентів до різноманітних заходів, акцій, стимулювання активності студентів у галузі наукових досліджень. Особливу увагу також закцентували на механізмах впровадження нового Закону України «Про вищу освіту».

Голова Студентського парламенту ЧНУ ім. Ю. Федьковича Віталій Яремчук зазначив, що подібна співпраця та обмін практичними знаннями між активістами вищих навчальних закладів України є необхідною умовою для покращання роботи органів студентського самоврядування.