Представники Університету взяли участь у Літургії з нагоди уродин Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ Владики Ігоря Возьняка

3 серпня 2022 року у Соборі Святого Юра у Львові відбулася Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди 70-ліття Архиєпископа і Митрополита Львівського Української Греко-Католицької церкви Кир Ігоря.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав. У своїй промові до присутніх він  закликав зректися саможалю та гідно зустрічати усі виклики, які готує нам життя. «З уст одного нашого бойового офіцера я почув такі слова: «Українського воїна не треба жаліти, ним треба пишатися». Це говорить людина, яка не жаліє себе, але готова померти за Україну. Яка не жаліє себе, свого болю, поту, крові, страждання, але рятує від смерті майбутнє нашого народу. Кожного разу, коли ми, як християни, починаємо себе жаліти, ми стаємо не здатні до боротьби», – підкреслив Блаженніший Святослав.

Після Літургії усі присутні мали змогу привітати Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ Владику Ігоря Возьняка і висловити теплі слова вітання та щирої шани.

Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник у подячному вітанні наголосив на вагомому внеску Митрополита Ігоря Возьняка в утвердження в Україні духовних цінностей, які є моральною основою національного поступу Української Держави.

«Ми високо цінуємо Митрополита Ігоря як знакову особистість нашого часу, видатного церковного діяча, доброго пастора, який завжди готовий прийти на допомогу тим, хто цього потребує. Вірним служінням Церкві й українському народові, життєвою мудрістю та невтомною працею Митрополит Ігор здобув високий авторитет та заслужив гідне пошанування академічної спільноти Львівського університету та кожного українця – незалежно від віросповідання», – висловив переконання Ректор Володимир Мельник.